Rychlé odkazy

www.zsjanovice.cz

Datová schránka (ID):
s4rkjcm

Vítejte na stránkách Masarykovy ZŠ v Janovicích nad Úhlavou.

Budova školy je umístěna v okrajové části města, je prostorná a dobře vybavená. Nachází se zde rozsáhlý areál se spoustou zeleně, relaxačních a sportovních zón.

Součástí školy je tělocvična, knihovna, školní družina a školní jídelna s vlastní kuchyní. Jednotlivé učebny jsou vybaveny interaktivními tabulemi a další technikou. Velké využití mají také dvě počítačové učebny. Škola žákům nabízí různorodé zájmové aktivity v podobě odpoledních kroužků nebo návštěvy školní družiny.

Díky evropským projektům IROP postupně vybavujeme školu nejmodernějším vybavením. V roce 2021 vzniknou zcela nové odborné učebny přírodních věd a cizích jazyků. K dalším plánům patří rozšíření prostorů o odpočinkovou zónu v půdních prostorách školy.

Naší snahou je vést žáky k samostatnosti, vzájemnému respektu a touze objevovat okolní svět.

Zákaz přítomnosti všech žáků ve škole od 1.3.2021.
Věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení.
Jak postupovat.
Platnost od 4. 1. 2021.