Rychlé odkazy

www.zsjanovice.cz

Datová schránka (ID):
s4rkjcm

Vítejte na stránkách Masarykovy ZŠ v Janovicích nad Úhlavou.

Budova školy je umístěna v okrajové části města, je prostorná a dobře vybavená. Nachází se zde rozsáhlý areál se spoustou zeleně, relaxačních a sportovních zón.

Součástí školy je tělocvična, knihovna, školní družina a školní jídelna s vlastní kuchyní. Jednotlivé učebny jsou vybaveny interaktivními tabulemi a další technikou. Velké využití mají také dvě počítačové učebny. Škola žákům nabízí různorodé zájmové aktivity v podobě odpoledních kroužků nebo návštěvy školní družiny.

Díky evropským projektům IROP postupně vybavujeme školu nejmodernějším vybavením. V roce 2021 vzniknou zcela nové odborné učebny přírodních věd a cizích jazyků. K dalším plánům patří rozšíření prostorů o odpočinkovou zónu v půdních prostorách školy.

Naší snahou je vést žáky k samostatnosti, vzájemnému respektu a touze objevovat okolní svět.

Od pondělí 12. 4. 2021 začne postupný návrat žáků do školy.
(14.04.21)
Aplikace Bakaláři je opět plně funkční.
Pojď se podívat do školy.
Stanovení termínu zápisu do 1. ročníku základního vzdělávání pro školní rok 2021/2022.