ZŠ Janovice nad Úhlavou : DEN TŘÍDNÍHO UČITELE - I. A, V. A

Den třídního učitele - I. A, V. A

Každoročně se hned v prvních zářijových dnech koná DEN TŘÍDNÍHO UČITELE.

Po mlhavém ránu se sluníčko vyhouplo na oblohu a svými paprsky nám připomnělo nedávno uplynulé letní dny. Nejmenší školáci z 1. A se vydali společně s třídou 5. A na Klenovou. Cestou jsme pozorovali počínající podzimní přírodu, povídali jsme si o prázdninách, poznávali jsme se navzájem a čas zbyl i na hraní a svačinku. Velké poděkování patří všem páťákům, kteří se ukázkově o malé prvňáčky starali. Pochvala letí i našim nejmenším, kteří statečně šlapali do kopce a ani slůvkem si nepostěžovali.

Š. Hrachová, R. Důlovcová