ZŠ Janovice nad Úhlavou : DEN TŘÍDNÍHO UČITELE - III. B, IV. A,

Den třídního učitele - III. B, IV. A,

Letošní podzimní Den třídního učitele ( 3. září 2019 ) jsme využili k pěší vycházce přes Klenovou na Javor.

Počasí nám přálo. Během krátkých zastávek jsme poznávali okolí Janovic, zajímavá místa Klenové, květiny a plody konce léta. Nechyběla svačina a chvíle na hry. Díky Vojtovi P. jsme se mohli zblízka podívat na pastvinu s krávami, telaty i býkem.

Tento příjemný den byl pro nás přechodem mezi prázdninami a školní prací, která nás čeká v příštích měsících.

Třídní učitelky a paní asistentky tříd 3.B a 4.A