ZŠ Janovice nad Úhlavou : ORGANIZACE ŠKOLNÍ VÝUKY

Nezapomeňte se podívat, na co se můžeme těšit v měsíci LEDNU.

Organizace školní výuky

Vážení rodiče, milí žáci,

na základě mimořádného rozhodnutí vlády ze dne 23. 12. 2020 je organizace školní výuky od pondělí 4. 1. 2021 organizována takto:

1. Žáci 1. a 2. ročníku pokračují v prezenční výuce. Žáky si budou ráno před školou vyzvedávat paní učitelky. Pro každou třídu bude fungovat samostatné oddělení školní družiny. Děti se mohou stravovat ve školní jídelně.

2. Žáci 3. – 9. ročníků nastupují na distanční výuku. Žákům jsou výjimečně umožněny individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden učitel), a to na základě rozhodnutí ředitelky školy. Děti mohou využívat dotovaný oběd, který si ale vyzvedávají ve školní jídelně u okénka a konzumují jej doma. Možnost vyzvednutí obědů bude vždy od 11:00 do 13:30. Obědy budou první týden automaticky odhlášeny. Pokud je budete chtít využít, je nutné si je přihlásit na www.strava.cz.

Aktuální rozvrhy jednotlivých tříd naleznete zde.

Přeji Vám všem pevné zdraví.

Mgr. Klára Marušková