ZŠ Janovice nad Úhlavou : UKONČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2019/20, UKONČENÍ STRAVOVÁNÍ

Ukončení školního roku 2019/20, ukončení stravování

Školní rok 2019/2020 na naší škole ukončíme v pátek 26. 6. 2020 předáním vysvědčení. O podmínkách předání Vás budou informovat třídní učitelé. Na tento den již také nebude možnost přihlásit dítě ke stravování. Současná hygienická opatření nám možnost nabízet žákům oběd značně ztěžují, proto jsme se rozhodli pro ukončení stravování ke dni 25. 6. 2020. Děkujeme za pochopení.

Ve dnech 29. a 30. 6. 2020 budou mít žáci ředitelské volno.

Pevně věřím, že přes prázdniny se zdravotní situace stabilizuje a v září se s dětmi opět uvidíme ve školních lavicích bez jakéhokoli omezení.

Držme si palce!

Hezké prázdniny J