ZŠ Janovice nad Úhlavou : VÁNOČNÍ ROLNIČKA - SETKÁNÍ ŽÁKŮ 1. STUPNĚ

Vánoční rolnička - setkání žáků 1. stupně

pátek 20. prosince žáci 1. stupně zakončili kalendářní rok společným setkáním v tělocvičně školy při adventním programu nazvaném „Vánoční rolnička“. Své hudební vystoupení předvedli při sborovém zpěvu vánočních písní a koled nejprve žáci 2. – 3. třídy, na závěr sbor žáků 4. – 5. tříd pod vedením pana učitele Tomáše Pohanky. Mezi hudebními programy vystoupily děti z 1. A s tanečním číslem Prosinec. Štědrovečerní noc recitací připomněli žáci 1. B. V závěru zazněla společná píseň Bim bam, kterou doprovodili všichni zúčastnění cinkotem zvonků a rolniček. Po skončení akce si každý žák vylosoval barevný výherní lístek, díky kterému si mohl z tomboly vyzvednout vánoční dárek, který připravily s dětmi třídní učitelky1. stupně.

Všichni vánočně naladěni odcházeli do svých tříd, kde do konce vyučování probíhaly ještě vánoční besídky.

Doufáme, že se všem připomínka adventního času líbila.

Mgr. Štěpánka Hrachová