ZŠ Janovice nad Úhlavou : NAŠE ZAHRÁDKA - VÝTVARNÁ SOUTĚŽ

Naše zahrádka - výtvarná soutěž

Naše škola se letos již po několikáté zúčastnila soutěže Naše zahrádka pořádanou Českým zahrádkářským svazem. V sále SŠZP Klatovy bylo ve dnech 4. – 7. 10. 2019 vystaveno mnoho krásných výtvorů jednotlivců i kolektivů. My jsme byly plny očekávání, když jsme se dozvěděly, že dva naši žáci se mají zúčastnit vyhlašování výsledků. Ještě větší překvapení přišlo při samotném vyhlášení. Oba zástupci obsadili ve své kategorii úžasné 1. místo. Tímto gratulujeme Aničce Krásnické ze 2.A a Matymu Mühlbacherovi ze 7.B a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Maty: „Když jsem vyhrál 1. místo, tak jsem byl šťastný. Když skončilo vyhlašování, šel jsem se kouknout na obrázky ostatních dětí. Některé se mi líbily tak, že mohly být taky první. Každý si zaslouží první místo. Proto, abyste byli první, tak udělejte všechno, co je ve vašich silách. Ti, kteří se nepřihlásili, tak to zkuste příště, byla by škoda to nezkusit. Janovice si zaslouží nějakého malíře.“

Anička: „Za první místo jsem byla moc ráda, děkuju paní učitelce, že obrázek vybrala a do soutěže poslala. Dostala jsem diplom a veliký dort.“

Mgr. Jana Rožňová, Mgr. Martina Krásnická