ZŠ Janovice nad Úhlavou : INFORMACE ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nezapomeňte se podívat, na co se můžeme těšit v měsíci PROSINCI.

Informace školní jídelny

Vážení rodiče,

z důvodu zvýšených hygienických požadavků ve školní jídelně, jsme přijali tato opatření. Pokud si přijdete pro oběd v době nemoci, či jiné nepřítomnosti žáka ve škole, výdej bude probíhat před zahájením výdeje pro žáky a to v době od 11.00-11.30 hodin u zadního vchodu do školní jídelny /od hřiště/. V případě potřeby je možno vydat oběd do přepravních menuboxů /zajistí jídelna za úplatu/.Budete-li dávat svůj jídlonosič, je nutné, dát ho do regálu u zadního vchodu do školní jídelny a to do 9 hodin.

Vzhledem k hygienickým opatřením, která je nutno dodržovat ve školní jídelně, Vás prosím o zvážení plateb v hotovosti - na platbu inkasní /bezhotovostní/. Platba v hotovosti bude nově probíhat u zadního vchodu do školní jídelny, kde se nachází kancelář, aby nedocházelo k pohybu přes kuchyni.

Děkuji.

Jaroslava Polomisová, vedoucí školní jídelny