ZŠ Janovice nad Úhlavou : PŘIHLÁŠKA KE STRAVOVÁNÍ

Přihláška ke stravování

Prosím rodiče žáků 1. třídy, kteří se budou v následujícím školním roce stravovat, aby doručili v měsíci červnu přihlášku ke stravování. Přihlášku můžete nechat ve schránce školy nebo osobně doručit do školní jídelny.

Při osobním doručení můžeme vyřešit i zakoupení stravovacího čipu (125 Kč).

Žák musí být ke stravování přihlášen a následně mu bude v měsíci srpnu vyúčtována první záloha na stravu.

Možnost přihlášení je každý den od 7.30 - 11.00.

Pokud Vám tento čas nevyhovuje, zavolejte na telefonní číslo 376 392 205 a domluvíme jiný termín.

Děkuji.

Jaroslava Polomisová, vedoucí školní jídelny