ZŠ Janovice nad Úhlavou : AKTUÁLNĚ: ZÁPIS DO ŠKOLNÍ DRUŽINY

Cesta: www.zsjanovice.cz > Školní družina > Akce a informace

Nezapomeňte se podívat, na co se můžeme těšit v měsíci ZÁŘÍ.

AKTUÁLNĚ: Zápis do školní družiny

• Zápis do ŠD pro žáky současných 1. - 4. tříd na školní rok 2020/2021 proběhne v týdnu 15. - 19. června 2020 v prostorách ŠD v době jejího provozu.

• Zápis do ŠD pro žáky budoucích prvních tříd proběhne bezprostředně po informační schůzce zákonných zástupců budoucích prvňáčků ve škole (zpravidla naplánované v průběhu června, pravděpodobně 9. 6. 2020)

• Žáci budou přijímáni na základě vyplněné přihlášky odevzdané v tomto termínu. Na pozdější přihlašování nebude brán zřetel.

• Vzhledem k omezené kapacitě ŠD budou přednostně přijímány děti mladší (1. – 3. třída), děti zaměstnaných rodičů, děti dojíždějící a v úvahu bude vzata i délka pobytu dítěte ve ŠD.

• Dodatečný zápis bude 1. září 2020, ale vzhledem k velkému zájmu je možné, že již bude naplněna kapacita ŠD.

• V případě trvajícího mimořádného opatření o uzavření ZŠ i v měsíci červnu, proběhne zápis do ŠD jednotlivě a zákonní zástupci budou o jeho formě včas informováni prostřednictvím emailových adres, popřípadě telefonicky.

Mgr. Lucie Urbanová - vedoucí vychovatelka

kontakt: urbanova@zsjanovice.cz

606 091 539 (pondělí-pátek 8:00 – 16:00)