ZŠ Janovice nad Úhlavou : INFORMACE PRO ŽÁKY BEZ PŘIPOJENÍ ČI BEZ POČÍTAČE

Nezapomeňte se podívat, na co se můžeme těšit v měsíci BŘEZNU.

Informace pro žáky bez připojení či bez počítače

Od pondělí 30. března bude pro žáky naší ZŠ, kteří mají problémy s internetovým připojením nebo nemají možnost vlastního počítače nebo jiného zařízení, zřízena možnost vypracovat a odevzdat úkoly v papírové podobě.

Každé pondělí ve 12.00 hod bude ve vývěsce školy před hlavním vchodem umístěn přehled úkolů na daný týden. Žák nebo jeho zákonný zástupce si tedy úkoly opíše (vyfotí telefonem atd.) a následně do konce týdne odevzdá vypracované řešení označené svým jménem a třídou do poštovní schránky na vratech školy.

Mgr. Stanislav Urban