ZŠ Janovice nad Úhlavou : PLAVECKÝ VÝCVIK - IV. A

Plavecký výcvik - IV. A

Naši čtvrťáci v letošním školním roce absolvovali svůj zdokonalovací plavecký výcvik. Přestože jezdili v průběhu nevlídných zimních měsíců, byla účast hojná.

Všichni si zaslouží velikou pochvalu. Řada dětí na závěr podala výrazně lepší výkony než před rokem. O zdárnosti výuky plavání svědčí také skutečnost, že z 29 zúčastněných si z poslední lekce odneslo 24 žáků mokré vysvědčení s nejlepším výsledkem za uplavaných 200 metrů.

Všem gratuluji a přeji pěkně prožité chvíle u vody.

Za IV. A zapsala M. Kiliánová.