ZŠ Janovice nad Úhlavou : POMOC PRO ELIŠKU

Pomoc pro Elišku

V posledních dnech probíhala na naší základní škole finanční sbírka pro Elišku Šefcovou na nákup zdravotní pomůcky, která jí pomůže lépe bojovat s nemocí zvanou cystická fibróza.

Sbírku jsme ukončili 18. prosince 2019 a její výtěžek, který se vyšplhal na částku 30 000 Kč, si v pátek 20.12.2019 převzala z rukou žáků 6. A Eliščina maminka paní Marie Drábová. Samotná Eliška je právě hospitalizována v plzeňské fakultní nemocnici, proto se k převzetí vánočního dárku nemohla připojit.

Paní Drábová všem zúčastněným, kteří nezapomněli pomáhat lidem v nouzi, velmi děkuje a vzkazuje, že si pomoci obě velmi váží.

Mně nezbývá již nic jiného než také poděkovat - všem žákům, rodičům, pedagogickým i nepedagogickým pracovníkům za to, že neváhali a přišli si zasportovat při "Po čertech dobrém chariťáku pro Elišku" , nakoupili naše výrobky při vánočním trhu nebo přispěli malým či větším finančním obnosem. Jsem ráda, že i v dnešní době lidé umí mít srdce otevřená, zastavit se a pomoci.

Děkujeme a přejeme všem krásné Vánoce a pohodový rok 2020.

Za tým pořádajících Mgr. Štěpánka Hrachová